בוט אנסטגרם לעסק

תמיד רציתם חשבון אינסטגרם עם אלפי עוקבים ולייקים מקהל איכותי ומטורגט? מעכשיו זה פשוט מבלי שתעשו שום דבר!

בין אם אתם אנשים שאין להם זמן להשתמש באינסטגרם או בין אם אנשים שלא מצליחים להשיג תוצאות מהאינסטגרם, עם הרובוט המתקדם שלנו תוכלו סוף סוף להנות מאלפי חשיפות, מעורבות ותוצאות מפרופיל האינסטגרם שלכם.

באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם הצלחנו לפתח בוט אוטומטי שמדמה פעילות של אדם אמיתי לחלוטין… והיתרון הגדול ביותר הוא שהבוט שלנו הוא הבטוח והמהיר ביותר שמונע חסימות ומשיג כמה שיותר תוצאות תוך זמן קצר.

בוט אינסטגרם לעסק

אז איך הבוט עובד?

הגדרת קהל היעד

בשלב ההתחלתי והראשוני, המערכת זקוקה לתמונת מצב אודות קהל היעד. המערכת תבחן מהו הקהל המועדף והמתאים ביותר באמצעות שאלון התאמה. השאלון כתוב בשפה העברית, נוח לקריאה, וממוקד עבור הלקוח. שימו לב: השלב הראשוני הוא הכי קריטי, בשלב זה המערכת צריכה מידע מקיף אודות קהל היעד שלכם, כדאי לחשוב טוב על כל תשובה.

 

איסוף הנתונים וקבלת החלטות

בשלב השני, לאחר איסוף המידע אודות קהל היעד, המערכת אוספת נתונים, מרכיבה פרופיל לקוח מתאים, ובוחרת את האנשים הפוטנציאלים ביותר שיכולים להיות רלוונטיים ולהפוך ללקוחות. המערכת הופכת גולשים לעוקבים, ולאחר מכן, אותם העוקבים הופכים בסופו של דבר ללקוחות נאמנים. מדובר על שלב שבו המערכת אוגרת את הנתונים, בודקת אותם, אוספת אותם, ורק לאחר מכן מגיעה לתשובה הסופית.

 

אינטראקציות עם המשתמשים

בשלב השלישי, לאחר קביעת קהל היעד הסופי וניתוח הנתונים, המערכת מתחילה במשימה הראשונה – אינטראקציה עם גולשים רלוונטיים. המערכת יוצרת דו שיח עקבי עם הגולשים, מבצעת אינטראקציות ברמה היומית, ועוזרת להשיג את המטרה. בין הפעולות הרבות, המערכת מבצעת צפייה בפרופיל המשתמש, צפייה בפוסטים, צפייה בסטורי, נתינת לייקים בצורה הגיונית ומחושבת, וכמובן Follow. פעולות אלה גורמות לגולשים לעניין מסוים, סקרנות קטנה, ואף גורמות להפיכת הגולש ללקוח מן המניין.

 

מעוניינים לשמוע יותר? השאירו פרטים ונציג יצור עמכם קשר בהקדם!

או התקשרו עכשיו 0795* אנחנו פה בשבילכם!

קול-צ’אט מאפשרת לעסקים הקטנים והבינונים ליהנות ממבחר פתרונות תקשורת מתקדמים במחירים המשתלמים ביותר בשוק! כגון מרכזיה בענן, מערכת לניהול וואטסאפ מתקדמת לעסק, אינטגרציות למגוון רחב של CRMs, פתרונות שיווק לעסק ועוד